Online kurz Začíname tvoriť s deťmi

Všetky praktické informácie o tvorení s deťmi nájdete konečne na jednom mieste – v online kurze Začíname tvoriť s deťmi na Udemy.

Kurz som pre vás vytvorila, aby som vám pomohla tvoriť s deťmi s väčšou radosťou a ľahkosťou.

Dozviete sa, ako sa namotivovať, ako deťom zariadiť priestor, čo nakúpiť a ako im jednotlivé materiály predstaviť, čo sú to pozvania tvoriť a ako ich využiť, kde hľadať inšpiráciu, aj to, ako sa s deťmi o tvorení rozprávať. Dostanete odpovede na najčastejšie otázky tvorení s deťmi. Všetok obsah je zameraný na rozvíjanie kreativity detí.

Kurz obsahuje videá, PDF listy a zošity. Môžete si ho robiť postupne, keď budete mať práve čas.

Kupón na zľavu

Cena kurzu je 34,99.

Ako poďakovanie za vašu podporu vám ho ponúkam za akciovú cenu 19,99.

Kúpou získate doživotný prístup ku kurzu a všetkým aktualizáciám. Link môžete poslať aj vašim kamarátom, aby tiež mohli využiť zľavu.

Čo sa o kurze hovorí

Praktické, odžité rady, super! Veľmi odporúčam, zvlásť pre mamky, ktoré by aj chceli začať robiť s deťmi, ale nemajú inšpiráciu, nezvyknú takéto niečo robiť.

Veľmi sa mi páčila prehľadnosť tém a tiež nadväznosť. Obsah splnil moje očakávania. Bol naozaj prepracovaný.

Mňa najviac oslovilo tvorenie, zamerané na proces, vďaka za vysvetlenie. Niekedy som tlačila na syna, aby to a to vytvoril, a teraz som rada, že už nemusím. Vďaka.

Časť so špeciálnou pedagogičkou bola super. Naozaj veľmi to momentálne potrebujem kvoli synovi, ktorý pôjde do školy, a až tak sa do kreslenia nehrnie.

Kurz odporúčam všetkými 10. Som rada, že so sa prihlásila. Je to super, že to môžete absolvovať kedy vám to vyhovuje a z pohodlia vášho domova. Sú tam úplne super tipy na tvorenie s deťmi. Teraz sa na to pozerám úplne inak. Verím, že už nebudem mať nervy na neporiadok. Stanovila som si priority, prečo vlastne chcem s deťmi tvoriť a to je pre mňa naj motivácia. K tomu mi pomohol tento kurz.

Super tipy na 30-dňovú výzvu, to odškrtávanie je motivácia. A aj 20 tipov na pozvanie na tvorenie 🙂 Super, veľmi dobrý nápad, keď fakt potrebujem niečo mať v zálohe, aby deti vyčkali, kým sa dovarí obed, alebo pod. Úžasne ste to Dagmar vymysleli.

Páčila sa mi postupnosť od A po Z, naozaj ste mysleli na všetko. Ja som si vďaka Vášmu kurzu aj uvedomila, že vlastne veľa vecí robím dobre, chce to len vylepšováky a budú mať deti ešte lepší prístup a hlavne prehľad vo svojom tvorivom materiáli.

Sú to dobre investované peniaze, najmä pre tých, čo chcú začať naozaj od nuly. Veľmi rozumne a postupne vysvetlené témy ako a s čím začať. Človek má pri počúvaní a pozeraní hneď chuť začať (alebo zmeniť a doplniť, čo mu chýba), aj keď je dvanásť hodín v noci.

Mám pocit, že tento kurz odstránil vo mne to “kŕčovité” snaženie sa o stoj čo stoj vytváranie umeleckých detských diel, ktoré majú byť pekné (výberom farieb, svojím rozložením na výkrese, …) a páčiť sa či nám, či iným a pritom tá podstatná radosť zo spoločne stráveného času a vynaliezavosti malej mi možno unikala…

Veľmi sa teším, že vďaka kurzu som si uvedomila, ako hodnotím snahu mojej malej klasickými uzatvorenými otázkami a nútim jej svoje predstavy. Už to mením na otázky otvorené a vidím ten rozdiel 🙂

Objavila som v kurze veľa inšpirácií, o ktorých som netušila, že sa dajú robiť s materiálom, ktorý máme.

Veľmi sa mi kurz rátal, lebo už dlhšie riešim konkrétne otázky o skladovaní pomôcok a vystavovaní/skladovaní diel a tu som našla konkrétne odpovede 🙂 Páčila sa mi časť o slobode v tvorbe a grafomotorike a vývoji dieťaťa. Aj plán aktivít a úplne chválim nákupný zoznam na stiahnutie 🙂

Jednoducho a stručne: som nadšená 🙂 Urobili ste výborný online kurz, ku ktorému sa budem vždy veľmi rada vracať. Povedala by som, že je ako ušitý pre mňa – mama s dvoma deťmi. Veľké ďakujem!

Prihlásiť sa za akciovú cenu 19,99 EUR


Nie ste práve teraz pripravení urobiť si tento kurz?

Žiadny problém 🙂 Prihláste sa do môjho newslettra a budem vám posielať aktuálne kupóny a oznámenia.

Pridaj komentár