Online kurz Začíname tvoriť s deťmi

Všetky praktické informácie o tvorení s deťmi nájdete konečne na jednom mieste – v online kurze Začíname tvoriť s deťmi na Udemy.

Kurz som pre vás vytvorila, aby som vám pomohla tvoriť s deťmi s väčšou radosťou a ľahkosťou.

Dozviete sa, ako sa namotivovať, ako deťom zariadiť priestor, čo nakúpiť a ako im jednotlivé materiály predstaviť, čo sú to pozvania tvoriť a ako ich využiť, kde hľadať inšpiráciu, aj to, ako sa s deťmi o tvorení rozprávať. Dostanete odpovede na najčastejšie otázky tvorení s deťmi. Všetok obsah je zameraný na rozvíjanie kreativity detí.

Kurz obsahuje videá, PDF listy a zošity. Môžete si ho robiť postupne, keď budete mať práve čas.

Kúpou získate doživotný prístup ku kurzu a všetkým aktualizáciám. Link môžete poslať aj vašim kamarátom, aby tiež mohli využiť zľavu.

Čo sa o kurze hovorí

Praktické, odžité rady, super! Veľmi odporúčam, zvlásť pre mamky, ktoré by aj chceli začať robiť s deťmi, ale nemajú inšpiráciu, nezvyknú takéto niečo robiť.

Veľmi sa mi páčila prehľadnosť tém a tiež nadväznosť. Obsah splnil moje očakávania. Bol naozaj prepracovaný.

Mňa najviac oslovilo tvorenie, zamerané na proces, vďaka za vysvetlenie. Niekedy som tlačila na syna, aby to a to vytvoril, a teraz som rada, že už nemusím. Vďaka.

Časť so špeciálnou pedagogičkou bola super. Naozaj veľmi to momentálne potrebujem kvoli synovi, ktorý pôjde do školy, a až tak sa do kreslenia nehrnie.

Kurz odporúčam všetkými 10. Som rada, že so sa prihlásila. Je to super, že to môžete absolvovať kedy vám to vyhovuje a z pohodlia vášho domova. Sú tam úplne super tipy na tvorenie s deťmi. Teraz sa na to pozerám úplne inak. Verím, že už nebudem mať nervy na neporiadok. Stanovila som si priority, prečo vlastne chcem s deťmi tvoriť a to je pre mňa naj motivácia. K tomu mi pomohol tento kurz.

Super tipy na 30-dňovú výzvu, to odškrtávanie je motivácia. A aj 20 tipov na pozvanie na tvorenie 🙂 Super, veľmi dobrý nápad, keď fakt potrebujem niečo mať v zálohe, aby deti vyčkali, kým sa dovarí obed, alebo pod. Úžasne ste to Dagmar vymysleli.

Páčila sa mi postupnosť od A po Z, naozaj ste mysleli na všetko. Ja som si vďaka Vášmu kurzu aj uvedomila, že vlastne veľa vecí robím dobre, chce to len vylepšováky a budú mať deti ešte lepší prístup a hlavne prehľad vo svojom tvorivom materiáli.

Sú to dobre investované peniaze, najmä pre tých, čo chcú začať naozaj od nuly. Veľmi rozumne a postupne vysvetlené témy ako a s čím začať. Človek má pri počúvaní a pozeraní hneď chuť začať (alebo zmeniť a doplniť, čo mu chýba), aj keď je dvanásť hodín v noci.

Mám pocit, že tento kurz odstránil vo mne to “kŕčovité” snaženie sa o stoj čo stoj vytváranie umeleckých detských diel, ktoré majú byť pekné (výberom farieb, svojím rozložením na výkrese, …) a páčiť sa či nám, či iným a pritom tá podstatná radosť zo spoločne stráveného času a vynaliezavosti malej mi možno unikala…

Veľmi sa teším, že vďaka kurzu som si uvedomila, ako hodnotím snahu mojej malej klasickými uzatvorenými otázkami a nútim jej svoje predstavy. Už to mením na otázky otvorené a vidím ten rozdiel 🙂

Objavila som v kurze veľa inšpirácií, o ktorých som netušila, že sa dajú robiť s materiálom, ktorý máme.

Veľmi sa mi kurz rátal, lebo už dlhšie riešim konkrétne otázky o skladovaní pomôcok a vystavovaní/skladovaní diel a tu som našla konkrétne odpovede 🙂 Páčila sa mi časť o slobode v tvorbe a grafomotorike a vývoji dieťaťa. Aj plán aktivít a úplne chválim nákupný zoznam na stiahnutie 🙂

Jednoducho a stručne: som nadšená 🙂 Urobili ste výborný online kurz, ku ktorému sa budem vždy veľmi rada vracať. Povedala by som, že je ako ušitý pre mňa – mama s dvoma deťmi. Veľké ďakujem!

Prihlásiť sa


Nie ste práve teraz pripravení urobiť si tento kurz?

Žiadny problém 🙂 Prihláste sa do môjho newslettra a budem vám posielať aktuálne kupóny a oznámenia.

Pridaj komentár