Omaľovánka PDF na stiahnutie zadarmo zmrzlina na vyfarbenie

Omaľovánka: Zmrzlina na stiahnutie zadarmo

S touto zmrzlinovou omaľovánkou si môžu vaše deti naplniť celý pult u zmrzlinára obľúbenými príchuťami a naložiť si toľko kopčekov, na koľko budú mať chuť.

Omaľovanka zmrzliny ponúka priestor pre kreativitu a fantáziu. Nechajte deti vybrať si obľúbené farby a maľovať podľa vlastnej predstavy. Možno sa rozhodnú maľovať klasický vanilkový kopeček, alebo vytvoria niečo úplne nové a nevídané. Dôležité je, že sa pri tom budú baviť a užívať si tvorivý proces.

Ako začať so zmrzlinovou omaľovánkou?

Stiahnite si omaľovánku Zmrzlina: kliknite na omaľovánku, zobrazí sa vám v plnom rozlíšení. Uložte si ju a vytlačte .

Vyberte si médium: Je na vás, s akým materiálom budete pracovať. Pastelky a fixy sú skvelou voľbou pre intenzívne farby, zatiaľ čo vodové farby môžu priniesť do vašej tvorby jemné odtiene.

Predstavte si chuť: Pri maľovaní si predstavte chuť zmrzliny. Ako by mala vyzerať a aké farby by mala mať? Možno sa rozhodnete pridať štipku fantázie a vytvoriť zmrzlinu s netradičnými farbami.

Bavte sa: Nechajte svoju kreativitu voľne prúdiť a dobre sa bavte. A po omaľovnávaní sa nezabudnite zastaviť na zmrzline 🙂

Tento obrázok vznikol pred veľa rokmi ako naša rodinná aktivita v rámci projektu Prečítané leto, ktorý rodičov a deti podporuje v čítaní počas letných práznin.

Stiahnite si aj ďalšie omaľovnánky z mojej tvorby.

Omaľovánka PDF na stiahnutie zadarmo zmrzlina na vyfarbenie


Comments

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *