Omaľovánka Piknik na stiahnutie

Omaľovánka: Piknik na stiahnutie zadarmo

Neviem, ako vy, ale ja milujem pikniky: keď je pekné počasie, vyjdete si s priateľmi na výlet, každý niečo prinesie a stoluje sa pod holým nebom na deke. Presne takýto piknik je aj témou tejto omaľovánky.

Ale čo to? Piknikový košík aj taniere sú zatiaľ prázdne. Treba naložiť tie najlepšie dobroty, aké si viete predstaviť. Môžete nakresliť akékoľvek pochúťky, ktoré by ste si na pikniku užívali.

A potom prichádza čas farieb. Vezmite si svoje najobľúbenejšie pastelky, fixky alebo farby. Kombinujte farby, zdôrazňujte detaily a nechajte svoj piknikový obrázok ožiť v plnej sláve.

Pamätajte, že piknik nie je len o jedle, ale o zdieľaní radosti a relaxácii s rodinou a priateľmi. Vaše maľovanie môže byť spôsob, ako si pripomenúť tento zážitok.

Tak čo, ste pripravení na piknikovú hostinu plnú dobrôt a radosti? Vezmite si svoje farby a pripravte sa na piknikovú párty, aj keď vonku prší.

Táto omaľovánka vznikla pred veľa rokmi ako naša rodinná aktivita v rámci projektu Prečítané leto, ktorý rodičov a deti podporuje v čítaní počas letných práznin.

Stiahnite si aj ďalšie omaľovnánky z mojej tvorby.

Omaľovánka Piknik na stiahnutie

Comments

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *