Omaľovánka Liečba PDF na stiahnutie zadarmo

Omaľovánka: Liečba na stiahnutie zadarmo

Keď bola moja dcéra maličká, mala obľúbenú hru: namaľovala na hocijakého dobrovoľníka make-upom zranenie a potom nás liečila. Inšpirovalo ma to k vytvoreniu tejto omaľovánky. Je na nej dieťa, ktoré potrebuje vašu pomoc.

Omaľovánka je vhodná pre všetkých budúcich lekárov. Takisto aj pre deti, ktoré panikária, keď sa oškrú alebo si urobia modrinu a keď tečie krv. Ak vaše deti potrebujú presne vedieť, ako ich zranenie vylieči a čo sa s nimi bude diať, táto omaľovánka je výborný odrazový mostík k rozhovoru.

Ako začať o omaľovánkou o liečení?

Na začiatok sa pozrite na dieťa na obrázku a predstavte si niekoľko zranení – od malých odrenín cez škrabance až po modriny. Vašou úlohou je dokresliť tieto zranenia a potom začať s liečbou.

Prvým krokom je použitie dezinfekčného prostriedku. Bezpečne očistite zranenia a pripravte ich na ďalšiu liečbu. Potom prichádza na rad leukoplast. Dôkladne ho prilepte na zranenia, aby ste ich chránili pred infekciou a podráždením.

Môžete použiť aj list skorocelu. Je to prírodná rastlina, ktorá má liečivé vlastnosti a môže pomôcť zraneniam rýchlejšie sa zahojiť.

Pridajte obväz, aby ste zabezpečili, že zranenia sú dobre chránené a podporované počas procesu hojenia. Nezabudnite, že starostlivosť a trpezlivosť sú kľúčom k úspešnej liečbe.

Táto omaľovanka nás učí o dôležitosti starostlivosti a pomoci. Aj keď je to len obrázok, môžeme sa naučiť, že naša starostlivosť môže zmeniť životy druhých. Takže vezmite svoje farby a pustite sa do liečenia.

Táto omaľovánka vznikla pred veľa rokmi ako naša rodinná aktivita v rámci projektu Prečítané leto, ktorý rodičov a deti podporuje v čítaní počas letných práznin.

Stiahnite si aj ďalšie omaľovnánky z mojej tvorby.

Omaľovánka Liečba PDF na stiahnutie zadarmo


Comments

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *