O mne

ViDagmar Vinterovátajte, som Dagmar Vinterová a som rada, že ste ma našli.

Zaujíma ma, ako podporovať v deťoch kreativitu. Ako si zariadiť domáci ateliér, ako deťom umožniť tvoriť, ako sa rozprávať o umení. Stále hľadám inšpiráciu a rada sa o ňu podelím.

Ako dobrovoľníčka vediem Otvorený ateliér, tvorivú dielňu pre členky a dobrovoľníčky rodinného centra Ráčik. Nosím hrnčiarsku hlinu škôlkarom do dcérinej lesnej škôlky. Vediem workshopy o tvorení s deťmi pre rodičov.

Spravujem tiež Klub farebných prstov na Facebooku. Je to uzavretá skupina, kde si vymieňame inšpiráciu a rady o tvorení s deťmi, zameranom na proces. Budem rada, ak sa pridáte.

Fun facts: jedno leto som prešla za tri týždne pešo asi 350 km krížom cez Slovensko po červenej značke. Iné leto som sa vozila s kamarátmi po divokom západe USA. Bola som na Work and Travel v San Franciscu aj v New Jersey. Nejaký čas som žila v Bristole v UK a pracovala som v obchode s mapami. Vyštudovala som marketingovú komunikáciu na UK a živím sa marketingom. Teraz som už štvrtý rok na materskej s mojimi dvomi úžasnými deťmi a užívam si to čo to dá.

Na tomto blogu som spolupracovala s Kidstown, Čítajme si spolu, MontessoriKids a ďalšími. Ak chcete niečo so mnou dať dokopy, neváhajte a ozvite sa.

Lajknite si ma na Facebooku, follownite na Instagrame.

Ak nie sú sociálne siete vašou šálkou kávy, prihláste sa na odber noviniek do vášho e-mailu. Dostanete informácie o tom, čo sa deje na blogu, medzi prvými.

Ak mi chcete čokoľvek napísať priamo, neváhajte: dagmar@farebneprsty.sk

Prajem príjemné čítanie a dúfam, že tu pre seba nájdete kúsok inšpirácie.